a101- 16 temmuz- 2020- pinti adam

A101 AKTÜEL 16 TEMMUZ 2020 KATALOĞU

A101 16 Temmuz 2020 için çeşitli ve ihtiyaçları karşılayacak düzeyde bir aktüel kataloğu yayınladı. Katalog içinde yer alan ürünler çok çeşitli ve yeterliliği sağlayan aktüel ürünlerdir. A101 her zaman olduğu gibi aktüel kataloğunu çeşitli tutmuş ve A101 klasiği olan orta fiyatta kaliteli ürünler ortaya koymaya çalışmıştır.

Normalleşme dönemi içinde olduğumuz dönemde A101 aktüel ürünlerinde hem ev için ihtiyaçları, hem de dışarı da geçirilecek vakitler için ürünler sunmaktadır. A101 16 Temmuzda Smart TV, ev ihtiyaçları, Mutfak ve Bahçe ekipmanları, Oyuncular için ürünler sunmaktadır. Hadi gelin birlikte bu ürünlere bir göz atalım

a101- 16 temmuz- 2020- pinti adam
A101 AKTÜEL 16 TEMMUZ 2020 KATALOĞU- PİNTİ ADAM

A101 16 Temmuz aktüel kataloğunun ilk sayfasına baktığımız bizi ilk olarak bir Smart TV karşılamaktadır. Aktüel ürünlerde değeri olan bu ürün çağımızın gereksinimlerini karşılamaktadır aslında. Normal bir tv insanlara sundukları kısıtlı kalmaktadır. İnsanlar her zaman sosyal kalmak aslında internetten uzaklaşmamayı istemektedir. Aktüel kataloğunda yer alan bu Smart TV başta Wifi bağlantısı ile en başta bunu sağlamaktadır. Android alt yapısı ile de size özel sunulan ücretli dizi ve film uygulamalarından istediğiniz içeriğe Tv aracılığıyla ulaşmış olacaksın. Kablosuz görüntü aktarımı ise size Arkadaşlarınız ve Sevdikleriniz ile Film keyfi sunmayı hedeflemektedir.

Xiaomi Tv box ise güncel olarak yeni olmamakla birlikte, yeni yeni oturan bir Tv deneyimi sunmaktadır. A101 müşterilerine evde güzel bir ortamın oluşmasını sunmaya çalışmıştır. TV box sistemi temel olarak internet bağlantısı üzerine oluşturulmuş bir sistemdir. A101 her yerde müşterilerine TV keyfi sunmalarını istemiş ki bunu da aktüel kataloğuna dahil etmek istemiştir. TV box istediğiniz zaman yanınızda götürerek Tv bağlantısı olan yerde TV keyfi sunmaktadır

A101 aktüel sayfasında yine ev keyfine yönelik olarak Wifi genişletici bir cihazla karşımıza çıkmıştır. Bu cihazla birlikte Wifi etkileşim ağını ev içinde her yere dağıtmaya yardımcı bir cihazdır. Bu cihazın garantisi de aktüel kataloğunda yer aldığı gibi Tp- link e aittir.

A101 yine bu sayfasında aktüel ürün için güzel sayılabilecek bir cep telefonu ile karşımıza çıkmıştır. Samsung’ un bu cihazı üst bir segment olmamakla birlikte verdiği özelliklerde azımsanamayacak kadar etkilidir. Kamera sayılarına bir ilginiz varsa damla çentik detayları sizi cezbediyorsa bakılabilir. Aktüel ürünün fiyatına geldiğimiz de fiyat piyasayı dengi sayılabilecek düzeyde. Birçok fiyat artışı cep telefonlarını da etkilemiştir.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir