A101 Aktüel Piranha 6106 FM Transmitter

Merhaba dostlar, Bir A101 aktüel ürünler incelemesine daha hoş geldiniz. A101 in bu hafta aktüel ürünler kataloğunda piranha 6106 FM Transmitter bulunmakta. Daha ürüne geçmeden önce bu transmitter ne demek kısaca açıklayalım. Bu cihaz arabanızda bulunun cd,kaset gibi eski tip teyipler için yapılmış bir nevi teyiptir. Şu mantıkla çalışıyor bu cihazı çakmaklık girişinize takıyorsunuz sonra radyo frakansını teyibinizle aynı yapıyorsunuz ve bu cihaza takmış oldugunuz usb ve hafıza kartında bulunan müzikleri çalabılıyorsunuz. Tabi iş bunla bitmiyor insanın aklına a101 aktüel ürün olarka getirdiği piranha 6601 fm transmitter nasıl ? kaliteli mi ? kullanıcı yorumları ? gibi soruları bir nebze azaltmak için sizin için küçük bir araştırma yaptık.

Piranha fm e .  genel görünüm olarak bir baston Kafasını andırsa da. özellikleri gayet güzel. ve piyasada bu fiyata bulacağınız Nadir ürünlerden. Cihazın üzerinde bulunan ve ismi çıkış sayesinde hem telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz hem de telefon içerisindeki müzik dosyalarını oynatabilir sunuz aynı zaman. cihazda bulunan bluetooth bağlantısı sayesinde diğer multimedya cihazları ile bağlantı kurarak gerek telefon görüşmenizi gerekse MP3 oynatma işlemini yapabiliyorsunuz. cihazı kullanabilmek için öncelikle cihaz üzerinde bulunan Efem Radyo sinyalin olduğu kanala geçiş yapmalısınız Aksi takdirde herhangi bir şekilde cihazı  çalıştıramazsınız.

Çünkü bu tip cihazlar ufak çaplı radyo yayını yaptığı için sanki bir radyo istasyon uyumuş gibi kendisini ayarlayabilmek de. açıklama kısmından alternatif fiyatları ulaşabilirsiniz. ürün üzerinde bulunan dahili mikrofon ve hafıza kart girişi sayesinde hem hafıza kartınızdaki multimedya ları oynata biliyorsunuz hem de telefon görüşmeleri yapabiliyorsunuz. Kutu içeriği olarak içerisinde ekstradan sadece telefonla bağlantı kurabilmek için aux kablosuna yer verilmiş. Cihaz üzerindeki küçük LED ekran sayesinde yaptığınız işlemleri oradan gözlemleyebiliyorsunuz.

Ürünle ilgili ilk izlenimlerim bu şekilde.

ÜRÜNLERİN BİREBİR AYNISI OLMASADA  BAŞKA SİTELERDE FİYATLAR NE DURUMDA ONADA BAKALIM

N11

 https://urun.n11.com/fm-transmitter/piranha-6106-bluetooth-fm-transmitter-usb-muzik-calar-P278597975

CİMRİDE BENZER ÜRÜNLERİN EN UCUZLARI

 https://www.cimri.com/fm-transmitter?sort=new,desc&page=6

HEPSİBURADA

https://www.hepsiburada.com/fm-transmitter-aktarim-cihazlari-c-258076

VE ÜRÜNÜN KENDİ SİTESİNDEKİLER

http://piranha.com.tr/fm-transmitter#page_1

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir