A101 PİRANHA GAMİNG KLAVYE İNCELEME – YORUM

Merhaba arkadaşlar, A101 oyuncu arkadaşları düşünerek piranha gaming klavye getirmiş. Şimdi gelelim a101 piranha gaming kullanıcı yorumları ve detaylı incelmemize.Piranha 2345 Gaming 7 Renk Işıklı Oyuncu KlavyesiGelelim piranha gaming klavye incelemeye Genel tasarım olarak çok iyi bir tasarıma sahip olduğunu söyleyemem. çünkü sıradan bir klavye gibi duruyor. ama piranha gaming klavye renk değiştirme eklenmiş olan LED aydınlatma sayesinde. klavyeye farklı bir hava katılmış. klavyenin kablolu olması pek tercihim değildir ama. bu klavye eklenen kablonun dış kısmına özel bir kumaş giydirilmiş. bu kumaş sayesinde piranha gaming klavye yorumlarında kablosu daha az zarar görüyor diye yazılmış. aynı zamanda a101 piranha  klavyenin aydınlatması 7 farklı renge sahip. Dilediğiniz zaman Dilediğinizi kullanabiliyorsunuz.

Genel olarak toparlamak istiyorum. klavye alt aydınlatma haricinde herhangi bir şey sunduğunu düşünmüyorum , en azından klavyenin kablosuz Olmasını tercih ederdim. harici bir klavye ihtiyacınız var ise bu klavyeyi kaçırmayın.


A101 PİRANHA GAMİNG KULLANICI YORUMLARI


N11 SİTESİNDEKİ YORUMLARA101 PİRANHA GAMİNG KILAVYE ALTERNETİF FİYATN11 SİTESİNDEKİ ÜRÜN


BİR DİĞER MAĞAZA

a101 #a101aktüel #a101aktüelürünler #a101buhafta #a101indirim #a101indirimkataloğu #a101inceleme #a101yorum #a101gmaingklavye #a101piranhagamingkalvye #gamingklavyeinceleme

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir