A101 SEG SBM 4001 BULAŞIK MAKİNESİ

Merhaba dostlar. Nasılsınız bugun ?. aynı aynı bende öyleyim de düzelicek inşallah sıkmayın canınızı. Gelin a101 akteül ürünümüz olan 20 aralık 2018 de yayınlanmış katalog da bulunan blaşık makinemizi incelemeden önce blaşık makinesi kulanışlı birşey mi ? sorusunu cevaplaylım isterseniz.

Blaşık makinesi deyince akla gelen blaşıkları sofradan aldığınız gibi makineye atıp tertemiz yıkamak geliyor ama maalesef öyle değil. Şimdi şöyle kullanıyoruz blaşıklar geldiği zaman bir blaşık fırçasıyla bütün büyük kalıntıları teker teker temizliyorsunuz. Hiçbir parça kalmıyacak şekilde parça kaldığı zaman blaşıklarınız daha kötü hale gelebiliyor hemde makine tıkanabiliyor. Ha şunu da söyleyeyim buna atıcağınız tabletler ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi yıkıyor. Tabiki en iyisi olsun diyeceksiniz ama yani yaklaşık 1 tablet fiyatı  1TL ye geliyor. Onun için siz ben gibi yıkama yapmayın sakında iyice dolmadan makinenizi çalıştırmayın. E kardeşim o kadar kötüledin almıyalım mı o zaman  derseniz. Alın bu zamana kadar almadıgınız için hata etmişsiniz. Hele şu havalarda elinizi saatlerce suyun altında durmasından uzaktan fırçayla elinizi bile sürmeden yıkayorsunuz ben size beklentinizi yüksek tutmayın diye biraz yorumladım.

Şimde gelelim ürünümüze neymiş bu a101 seg 4001 bulaşık makinesi ?

Glelim SEG 4001 BULAŞIK MAKİNESİne .A++ Enerji sınıfına sahip olan bulaşık makinesi, 12 kişilik yıkama kapasitesi  ve 4 programla birlikte geliyor. hem elektrik hem de su tüketimi konusunda gerçekten Tasarruflu bir tüketim sunan bulaşık makinesi 12 litre su ile Bulaşıkları yıkaYa biliyor.  ayrıca bulaşık makinesi, Su taşma emniyetine, ekonomik programa, Zaman erteleme fonksiyonuna, tuz ve parlatıcı göstergesine DE sahip. aynı zamanda yıkama adımları göstergesi ve her bulaşığı nız az seviyede ise az bulaşık seçeneği  sayesinde bulaşık makinesini daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza olanak veriyor.


hemen konuyu toparlayayım. bulaşık makinesinın  4 programlı olması az bulaşık yıka binmesi ve aynı zamanda  bu işlemleri yaparken en az enerji ve su harcaması çok olumlu yönde olmuş. Bana kalırsa eğer ihtiyacınız varsa düşünmeden alabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI

https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-sbm-4001-bulasik-makinesi-hakkinda-detayli-bilgi-var-mi.2824/

AKAKÇE

https://www.akakce.com/bulasik-makinesi/seg.html


http://www.odiyoo.com/?q=seg+sbm+4001+bulasik+makinesi&ea=seg&ea=sbm&e1=&e2=

#a101aktüel #a101aktüelürünler #a101aktüelürünleri #a101market #a101bimşokaktüel #a101indirimliürünler #a101çılgınlığı #a101ganimetlerim #a101aldınaldın #a101günü #aktüel


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir