AYAKKABILARDA %20 indirim fırsatı

Boyner.com yeni Başlattığı Ramazan kampanyası ile karşınızdayız.  �ftardan sahura Ramazan fırsatı akşam saat 18 00 da aşlayıp sabah saat 9.00 a kadar devam eden İftardan sonra Ramazan fırsatı tüm ayakkabılarda %100 20 indirim fırsatı sunuyor.

kampanyaya  sadece HUMMEL  markalı Ayakkabıların da geçerli  olmadığı belirtilmiştir. belirtilen saatler arasında boyner.com a girerek alışveriş yapmayı unutmayın.

 

Kampanya Ramazan boyunca devam edecek

 

İndirimden pintiadam.com farkıyla anında yararlanın.
bizi takipte kalmayı ve tecrübelerini bizimle paylaşmayı unutma.
BOYNER.COM.TR’DE HER ALIŞVERİŞE ANINDA İNDİRİM!

Iade Koşulları

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde ürünü veya hizmeti reddederek iade etme hakkı mevcut olup boyner.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerin para iadesi Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’ye yapılabilir. Ürün ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tadilat görmemiş ise ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde Boyner’e ulaştırarak iade edebilirsiniz.

Teslimat

Boyner.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2-7 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 2 ile 4 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir