Bim Aktüel Ürünler Fakir Trinity Blender Seti İnceleme

Merhaba arkadaşlar, Bim aktüel ürünler incelemesinde bu hafta fakir trinity blendir seti var. Blender setide ev hanımlarımızın ve kızlarımızın genelde sık kullandığı heleki çoçuğunuz varsa elinizden düşürmeyeceğiniz. Kış ayları geldiğinden dolayı gribal enfeksiyon çok olması muhtemel. Onun için blendir setini portakal püresi kivi gibi daha birçok meyveyi püre yapıp hem kendiniz hemde ailenizi koruyabilirsiniz. Daha bitmedi sütlü tatlılar heleki çoçuğunuz süt içmiyorsa çikolatalı süt muzlu süt gibi farklı eklemelerle evde farklılık oluşturabilirsiniz.

Gelelim blender setine . 3 farklı başlık ile birlikte gelen blender seti maksimum 700 watt gücünde çalışabiliyor özellikle içerisinde bulunan paslanmaz çelik bıçaklar sayesinde soğan havuç çiğ et fıstık gibi yiyecekleri rahat bir şekilde parçalaya biliyor.

Blender setinin mekanik olan bütün parçaları paslanmaz çelikten üretilmiş ve kaliteli bir plastik malzeme ile birleştirilerek çok güzel bir ürün elde edilmiş. 

Tamam özelliklerinden bahsettik şimdi blender seti değilde blender tek almak daha uzun vadeli kullanım sağlayabiliyor bunuda unutmamak gerekir. Çünkü ne kadar çok malzeme o kadar çok çabuk bozulma oluyormuş. Genelde bayanlarımız BRAUN BLENDER öneriyor ama onun fiyatlarıda 400 450 tlden başlıyor.

Hemen özetliyorum. Bence bim aktüel ürünler de bulunan fakir blender seti hem fiyat olsun hemde performans olsun alınabilir bir ürün olduğunu araştırmalarım sonucu kanatine varıyorum. Çünkü en iyisi olsun diye  bir blender setinede  400 tl civarı para vermek çok fazla. Ginede tercih sizin.

AŞŞAĞIYA ÜRÜNÜN BENZERLERİ VE DİĞER  SİTELERDEKİ FİYAT VE YORUMLARINI EKLİYORUM.

HEPSİBURADA

 https://www.hepsiburada.com/fakir/blenderlar-c-22003

VATAN

https://www.vatanbilgisayar.com/fakir/blender/

TEKNOSA

https://www.teknosa.com/fakir-trinity-blender-seti-kirmizi-p-120020373

AKAKÇE

https://www.akakce.com/blender/en-ucuz-fakir-trinity-700-w-seti-fiyati,52561869.htmlF

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir