Bim Aktüel Ürünler Simfer Turbo Fırın 40 Inox İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Bim aktüel ürünlerde bu hafta simfer marka turbo fırın 40 inox bulunuyor.Bir ev kadının en önemli kullandığı ev aletlerinin biride bence fırındır. Çünkü hazırladığınız pasta,kek,börek vs malzemelerinde çok usta olsanız bile fırınınız kötü olunca maalesef istediğiniz sonucu alamayabiliyorsunuz ve misafirlerinize yada ailenize biraz rezil olabiliyorsunuz. Bunun için bu haftaki bim aktüel ürünler broşürüne güzel bir fırın getirmiş. 

Simfer Turbo fırının özellikleri ise  iç kapasitesi 40 litre. ve fırın 6 farklı programlama ile birlikte geliyor. üzerinde bulunan ekstra saat sayesinde fırını 90 dakikaya kadar Mekanik bir saat sayesinde program ne biliyorsunuz aynı zamanda içerisinde pişen ürününüzü durumunu kontrol edebilmeniz için içerisinde iç aydınlatması da mevcut.

Genel görünüm ve tasarım olarak gayet başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum.  ürünün içerisinde 1 adet yuvarlak tepsi 1 adet standart kare tepsi ve bir özel tel ızgara ile birlikte geliyor. yani içerisine özel bir tepsi falan almak zorunda kalmıyorsunuz.

İnternette genel yaptığımız araştırmalarda bu üründen pek şikayetçi olanları göremedik. İsterseniz sizde bim aktüel ürünlerine gelen ürünlerin internette satış fiyatı ve yorumlarına sizde bakabilirsiniz aşağıye linkleri ekliyoruz. 

Araştırma yapmadan ürün incelemesi size gelmesini istiyorsanız.Sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayın.

N11

 https://www.n11.com/beyaz-esya/pisirme-grubu/mini-ve-midi-firin?q=simfer+turbo

CARREFOURSA

https://www.carrefoursa.com/tr/simfer-4002-40-lt-inox-turbo-firin-p-30167935

AKAKÇE

https://www.akakce.com/firin/en-ucuz-simfer-4002-midi-fiyati,20289184.html

VE TABİKİ ÜRÜN ÜRETİCİSİNİN SİTESİ

 https://www.simfer.com.tr/tr/product/8431-4002%20Midi%20F%C4%B1r%C4%B1n

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir