bim autoware araç içi kamera kullanıcı yorumları detaylı inceleme alınır mı

BİM AUTOWARE ARAÇ İÇİ DVR KAMERA KULLANICI YORUMLARI DETAYLI İNCELEME

BİM AUTOWARE ARAÇ İÇİ DVR KAMERA KULLANICI YORUMLARI DETAYLI İNCELEME

BİM AutoWare araç içi kamera

Merhaba arkadaşlar.  Bir İM aktüel ürün incelemesinde  sizlerle birlikteyiz. BİM 25 Ocak cuma gününde  Autoware araç içi DVR kamera getiriyor kullanıcı yorumlarına geçmeden önce size kısaca üründen bahsetmek istiyorum.

BİM AOUTOWARE  ARAÇ İÇİ KAMERA ALMALIMIYIM ?

BİM   her hafta olduğu gibi bu hafta da gerçekten ihtiyacımız olabilecek ürünleri düşün bunu satış mağazasına getirmiş.  İM araç içi kamera paraşütü olanların olmazsa olmazlarından biridir. çünkü bu kadar aile her ne kadar yol videosu olmasa da Bence güvenlik olarak her ay her araçta olması gereken bir üründür.  Siz de fark etmişsinizdir ki genelde motor kullanıcıları kasıklarına birer aksiyon kamerası takar. bunun mantığı da aynıdır Çünkü trafikte Olabilecek olan kaza olaylarını kanıtlayabilecek siniz elinizde sağlam bir deli oluyor.  temennimiz hiç böyle kaza olay yaşamam yaşamamAınızdan yalandır. ama bir kaza olduğu zaman kendinizi anlatmanız bayağı bir zor olacaktır Siz Hakkı daha iyi olsanız karşı taraf haklı olduğunu iddia edilerek ceza ödeme yemek için çaba sarf edecektir. bunun için bim araç içi kamerayı iyi düşünerek getirmiştir. Tabii bunu alırken size en büyük önerilerinden bir tanesi de bunu kullanmış biri olarak aracın kamerasının kaliteli bir şey olması.  kameralar ilk çıktığı zamanlarda kendim kullanmış biri olarak söylüyorum kamera kalitesi iyi değilse boşa para vermenin pek de bir anlamı yok bence. bu kameranın da çok kötü olmadığı belli oluyor genel özelliklerine bakınca Kötü mü iyi mi göreceğiz.

BİM AOUTOWARE GENEL ÖZELLİKLERİ

BİM aotuware  araç içi DVR kamera 32GB Micro SD kart desteği ile geliyor.  Şunu da hemen belirteyim yanında bir tane hafıza kartı gelmiyor yani ekstra bir hafıza kartı almanız gerekiyor Bu aldığınız hafıza kartı maksimum 32GB olması lazım. 32 GB üstü hafıza kartlarını kaldırmayacaktır burada önemle belirtmek istiyorum.  araç içi kamerada video formatı avi formatında AVİ ses görüntü entegresi de iyi bir uzantı. bu uzantının sizin çekimini de bir alakası yok yani o konuda pek bir sıkıntı yapmayın. görüntü formatı da jPEG olarak belirtilmiş Bu da kamera özelliklerine göre size istediğiniz resmi yakalayabileceğiniz söylüyor.  kamera 90 derecelik bir açı ile çekim yapıyor yani bir insan Gözü gibi her alanı alabiliyor olabilecek yerlerde görebiliyoruz sabit bir kara Bir Bakışı yapmıyor.Ama ne kadar da olsa kameranın Çok kaliteli bir çekim yapacağını düşünmüyorum. Çünkü üstünde 2 megapiksel bir kamera var Bu da bayağı biraz daha profesyonel bir şeyler düşünüyorsanız durumunuz iyiyse bence başka markaları yönelmenizi tavsiye ederim.  ixonami araç içi kamera gerçekten kaliteli güzel bir çekim yapan kameralar dan bir tanesi. ama benim durumum yok çok profesyonel de bir şey aramıyorum diyorsanız kaçırmayın derim. zaten bunun geri iadesi olduğu için kullanırsınız 3 Ekim denemesi yaparsınız beğenmediğiniz zaman geri iade ederseniz onun için hiçbir sıkıntı olmayacaktır.

Size ürünün Birebir aynısını kullanıcı yorumlarını maalesef veremeyeceğiz Çünkü bu ürün sadece A101 kendi sureti için bu ürünü başka satan bir internet sitesi bulunmuyor.  Bunun yerine bu fiyatlara başka nasıl bir kameralarda alabilirsiniz bunları göstermeye çalışacağız.

BİM AUTOWARE DVR ARAÇ İÇİ KAMERA  ALTERNATİFLERİ

N11 DE SATILAN ALTERNATİFLER İÇİN TIKLAYIN

HEPSİBURADA SATILAN ARAÇ İÇİ KAMERALAR

GİTTİGİDİYOR ARAÇ İÇİ KAMERA ALTERNATİFLERİ

++ SİZE ÖNERDİĞİM Mİ MARKA KAMERALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir