BİM DEXİM TAŞINABİLİR ŞARJ ALETİ 8.000 Mah KULLANICI YORUMLARI VE İNCELEME

BİM DEXİM TAŞINABİLİR ŞARJ ALETİ  8.000 Mah İNCELEME

Merhaba arkadaşlar.

Bugün 25 Ocak Cuma günü İM aktüel ürünler kataloğunda bulunan dexim taşınabilir şarj aleti 8000 maH  Powerbank incelemesini yapmaya çalışacağız.

Taşınabilir şarj aleti  hayatımızın olmazsa olmazlardan bir tanesidir bence.  taşınabilir şarj aleti kullanmıyorsanız benim ne demek istediğimi tam anlamayabilirsiniz ama kullanan arkadaşlar anlayacaktır.  Çünkü taşınabilir şarj aletiyle prize bağımlılığı bir nebze de olsa kurtarmış oluyorsunuz yani istediğiniz yerde telefonunuz cebinizdeyken bile şarj edebiliyorsunuz Çantanızda şarj edebiliyorsunuz yolculuğa çıktığımız zaman bir otobüse bindiniz otobüste şarj aleti yok ve tekrar şarj edebiliyorsunuz.  Telefonumun şarjı bitti Yolda kaldım gibi sorunlara yani bence kesin bir çözüm sunuyor.

BİM TAŞINABİLİR ŞARJ ALETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

ilk önce bir şarj aletinin kapasitesine dikkat etmemiz gerekiyor.  normal piyasadaki telefonlar yaklaştık batarya büyüklükleri 2500 3000 miliamper oranlarındadır.  bunun için sizin alacağınız taşınabilir şarj aleti bundan daha büyük olması gerekir. 3001 telefonunuz varsa 3 binlik bir taşınabilir şarj aleti alırsanız  telefonunuzu bir kere bile tam şarj edemeyebilirsiniz. bunun için internetten telefonunuzun batarya büyüklüğüne bakarak kendinize uygun kapasiteli Bim taşınabilir şarj aleti seçmeniz gerekiyor.

BİM DEXİM TAŞINABİLİR ŞARJ ALETİ ALTERNATİF FİYAT

N11 SATICISI İÇİN TIKLAYIN

N11 2. SATICI İÇİN TIKLAYIN

HEPSİ BURADA SATICISI İÇİN TIKLAYIN

TRENDYON SATICISI İÇİN TIKLAYIN

SİZE VİDEO DA ANLATTIĞIM ÜRÜNÜ DE AŞŞAĞIYA EKLİYECEĞİM BUNU ALMANIZI ÖNERİYORUM BENCE

HEPSİBURADA SATICISI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir