bim jabra blueetoth kulaklık kullanıcı yorumları detaylı inceleme

BİM JABRA BLUETOOTH KULAKLIK KULLANICI YORUMLARI VE DETAYLI İNCELEME

Bim Jabra tekli bluetooth kulaklık  incelemesi

Merhaba arkadaşlar. BİM  aktüel ürünlerine Jabra tekli bluetooth kulaklık geliyor. kullanıcı yorumlarına geçmeden önce genel ve özelliklerini söyle bakalım.

Bluetooth kulaklıklar hayatımızı kolaylaştıran gerçekten güzel bir icatlardan bir tanesidir bence.  çünkü araçta gidiyorsunuz Telefonla konuşmanın bir trafik kazasına sebebiyet verebiliyor ama Bluetooth kulaklığın varsa böyle bir şüpheniz olmasın kulaklığınızı takarsınız hem yol keyfine bakarsanız hem de önemli olan görüşmenizi yapabilirsiniz.  Bunu sadece araçlarda sınıflandırılamayan bir işte çalışıyorsunuz dur eviniz bir iş yapması gerekiyor dur sürekli Ama siz elinize telefon utanmıyorsunuz dur bununla hem telefonla konuşup hem de diğer işleriniz yapmaya devam edebilirsiniz. bu Bluetooth kulaklıklarda en önemli olan şey bir tanesi  konuşma dakikası yani Şöyle ki Bu kulaklık bir tek şarjda kaç saat konuşulabiliyor bu çok önemli bir şey saati az olan bir kulaklıkla çok uzun bir görüşmeleri yapamayacaksınız Iğdır sürekli şarja takmak zorunda kalacaksınız bunun içinde şarjı uzun giden konuşma saati uzun olan bir kulaklık almanız gerekiyor.  iki önemli bir husus da Bluetooth kulaklıktan gelen sesin kalitesi Sonuçta sevdiğinizi Eşinize dostunuza konuşurken kalitesi bir ses gelmesi ile sesini kötü duymak kimse istemez.

BİM JABRA TEKLİ  Bluetooth KULAKLIK ÖZELLİKLERİ

Jabra tek gibi bluetooth kulaklık  sezgisel kullanım için yani bir telefon geldiği zaman telefonu cebinizde bu tür gelen telefonu açmak için çıkar cebinizden telefonu da çıkarmaya gerek kalmadan bluetooth kulaklık üzerinde bulunan bir tuşa basarak gelen telefonu açıp konuşabiliyorsunuz direk. aynı şekilde gelen Sesin az ya da çok kelimesinin �stediğiniz zaman telefonundan ses kısma gibi bir işlemle uğraşmıyorsunuz Bluetooth kulaklığın üzerinde bulunan ses açma ve kısma Tuşları ile Ken sesi yönetebiliyorsunuz yani telefonu cebinizden çıkarmadan bu işlemler yapabiliyorsunuz Bu çok iyiymiş.

sesli yönlendirme sistemi de bulunuyor Yani şöyle kulaklığı taktığınız zaman açıldı mı kapalı mı olduğunu sesli bir şekilde size bildirim veriyor yani siz kulaklığı açık olduğunu ya da kapalı olduğunu ya da şu şekilde de var biri aradığı zaman telefonun sessizde bluetooth kulaklığını kulağınızda ise Bluetooth kulaklığın içinden hafif bir sesle telefon çalma sesini duyabiliyorsunuz yani biri aradığını telefonunuza bakmadan aynı şekilde bu duyabiliyorsunuz s bildirim geliyor ve bu bildirimi böyle yukarıda saydığım özelliklerden bir tanesi olan Bluetooth kulaklıkla tek tuşa basarak gelen aramayı açabiliyorsunuz.  geliştirilmiş ses deneyimi diye söyleniyor HD ses verdiğini söylüyor ama ben de böyle bir ürün araştırmıştım kullanıcı yorumların Gelen sesi pek beğenilmedi yorumları dikkatimi çekti. ve gelelim en önemli özelliklerden bir tanesi olan bu Bluetooth kulaklıkla Yaklaşık tam 9 saat konuşma yapabiliyorsun Yani bu az bir süre değil 9 saat 1 a eşinizle dostunuzla konuşma yapabiliyorsunuz. konuşmadan normal bir şekilde durduğu zaman da 9 gün şarjı gidiyor Yani bu da çok güzel bir özellik hemen hemen şarja takmak istemeyenler için birebir yapılmış bir özellik. kulakla genel olarak ne iyi ne de kötü ama şöyle bir şey söyleyeyim 1 20 liraya aldınız kulaklıkla pek bir fark olacağını sanmıyorum yani.  fark derken de beklentiniz yüksek olmasını ya sonuçta telefonla konuşacaksınız Yani bir abartı bir şey beklenir memesi gerekiyor zaten. bilinmeyen bir diğer özelliği Ne söyleyeyim de bizim de 1 farklı farkımız olsun bu Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebiliyorsunuz Ama bunun için Play Store’dan ekstra bir uygulama indirmeniz gerekiyor uygulama indirdiğiniz zaman bu Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebiliyorsunuz ama müzik kalitesi ne durumda olur artık orası muamma.

BİN JABRA BLUETOOTH KULAKLIK KULLANICI YORUMLARI

HEPSİBURADA KULLANICI YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

N11 KULLANICI YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

BİN JABRA BLUETOOTH KULAKLIK ALTERNATİF FİYATLAR

VATAN BİLGİSAYAR İÇİN TIKLAYIN

TEKNOSA İÇİN TIKLAYIN

MEDİAMARK İÇİN TIKLAYIN

TÜRKCELL SATIŞ MAĞAZASI İÇİN TIKLAYIN

VİDEO DA BELİRTİLEN UCUZ KULAKLIKLAR

N11 DE 11 TL SATILAN KULAKLIK

N11 34 TL İPHONE KULAKLIK BENZERİ

.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir