BİM KUMTEL ÇİFT TARAFLI ELEKTRİKLİ ISITICI DETAYLI İNCELEME – BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İNCELEME-

 

 

Kumtel çift taraflı elektrikli ısıtıcı ile ilgili alternatif fiyatlara ve kullanıcı yorumları hemen alttaki linkte mevcuttur.

ALTERNATİF FİYATLAR

 

akakce

 

https://www.akakce.com/quartz-isitici/en-ucuz-kumtel-ks-2763-1800-w-somine-tipi-fiyati,9694091.html

 

CİMRİ

 

https://www.cimri.com/isiticilar/en-ucuz-kumtel-ks-2763-elektrikli-isitici-fiyatlari,30326013

 

HEPSİBURADA

 

https://www.hepsiburada.com/kumtel-ks-2763-quartz-1800-watt-isitici-pm-HB000001FH7G

 

GİTTİGİDİYOR

 

https://www.gittigidiyor.com/isitma-sogutma-sistemi/radyator-isiticilar/kumtel-ks-2763

 

N11

 

https://www.n11.com/arama?q=+kumtel+ks-2763+%C5%9F%C3%B6mine

 

EPEY

 

https://www.epey.com/isitici/kumtel-ks-2763.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir iki tane küçük hatırlatma sonrasında hemen Kumtel ısıtıcıyı incelemeye geçeceğim.

Öncelikle videonun son kısmına yerleştirdiğim ankete katılmayı unutmayın. Çünkü bu ankette kaç kişinin Bu ürünü tercih ettiğini veya etmediğini göreceksiniz. aynı zamanda açıklama kısmındaki internet adresinden ısıtıcı ile ilgili alternatif fiyatlara ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Gelelim  Kumtel çift taraflı   elektrikli ısıtıcıya.Elektrikli ısıtıcı gayet şık bir tasarıma sahip. alternatif ısıtıcılardan iç tarafının dizayn  farkı ile ayrılıyor. içerisindeki quartist Türpler Yine üst üste dizilmiş ama Alt taraftan üst tarafa doğru açı arttırılarak dizilmiş Bu da ısıtıcı ya Direk karşısına ısı yaymak yerine neredeyse 90 derecelik bir açı ya eşit derecede ısı verebilmesini  sağlamakta. %100 Yansıtma özellikli yenilenmiş arka reflektörler Sayesinde Birazdan fişe taktığımızda Siz de fark edeceksiniz neredeyse quartus tüpler hiç ısınmamış gibi gözüküyor ama ısıyı yenilenmiş arka reflektörler Sayesinde anında karşı tarafa iletiyorlar. Ön tarafına sabitlenmiş Demir teller sayesinde çocuğunuzun olduğu ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Isıtıcının Tamamı metal parçadan üretilmemiş . Sağ ve sol üst köşelerinin Ve ayak kısmının plastik olduğunu söyleyebilirim. Genel tasarım konusunda herhangi bir olumsuz yönü ne rastlamadım sadece ısıtıcı da kullanılan plastik malzemenin biraz kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Aksi takdirde ısıtıcının ön tarafındaki Demir teller gayet iyi düşünülerek vidalarda sabitlendirilmiş olması herhangi bir tutma olayında Demir çitlerin daha sabit olmasını  sağlamış. Isıtıcının açma kapama yani ısı ayarlarının yapıldığı konuma gelirsek. içerisindeki reflektörleri ikili şekilde ister En üstten en alttan veya ortadan iki tanesini aynı anda yakma özellikli 2 adet düğme ve bunun yanında bunların yaydığı ısıyı kontrol edebilmeniz için ısı ayar fonksiyonları eklenmiş. bu fonksiyonlar sayesinde Bana kalırsa az elektrikle sürekli ısı kazanmamızı sağlayacaktır. Ürünü kontrol etmek için düğmelerden bir tanesine bastığımda Saniyeler içerisinde ısıtıcının ısı verdiğini farkettim. yani Bu quartist Türpler kırmızı rengini almadan ısı yaymaya yenilenmiş arka reflektörler Sayesinde başlıyorlar. Bütün tuşlara aynı anda bastığımda ısının değiştiğini hissedebiliyorum. gerçekten burada yenilenmiş reflektörler sayesinde güzel bir ısı Kazancı olmuş. Isıtıcının sağ üst köşesinden başka herhangi bir yerinde düğme  ve benzeri hiçbir çıkıntıya yer verilmemiş.

 

Hemen düşüncelerimi toparlıyorum. Kumtel bana kalırsak başarılı bir tasarımla başarılı bir ısıtıcı elde etmiş. hem genel görünümü olsun hem de %100 Yansıtma özellikli yenilenmiş arka reflektörler  sayesinde fazlasıyla ısı Kazancı elde ettiğini düşünüyorum.Tek tavsiyem ürünü almadan önce deneme imkanınız varsa deneyip öyle almanızı tavsiye ederim.

 

Hemen sağ üst taraftaki ankete katılarak kaç kişinin Bu ürünü tercih ettiğini  öğreneceğiniz gibi açıklama kısmındaki internet adresinden de Kumtel elektrikli ısıtıcı ile ilgili alternatif fiyatları ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bizi sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayın. yorumlarınızı bizimle Paylaşarak diğer kullanıcıların daha kararlı bir şekilde davranmasına yardımcı olun. aynı zamanda kanalıma abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.  Allah’a emanet olun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bim kumtel çift taraflı ısıtıcı,

Bim kumtel çift taraflı ısıtıcı kullanıcı yorumları,

Bim kumtel çift taraflı ısıtıcı alternatif fiyatlar,

Bim kumtel çift taraflı ısıtıcı yorum,

Bim kumtel ısıtıcı yorum,

Bim kumtel ısıtıcı alternatif fiyatlar,

Bim kumtel ısıtıcı yorumları,

bim dijitsu mini ısıtıcı inceleme,

Bim kumtel ks 2763 yorumları,

Bim kumtel ks 2760,

Bim kumtel ks 2861,

Bim kumtel smart mini şömine,

Bim kumtel 2835,

Bim kumtel ks-2761,

Bim kumtel ısıtıcı,

Bim kumtel ks 2831,

Bim kumtel ks 2760 yorumlar,

Bim kumtel ks 2763 mini şömine,

Bim kumtel ks-2761,

Bim kumtel 2763,

Bim ks 2740 kumtel,

Bim kumtel ks 2710,

Bim kumtel ks 2831,

Bim kumtel 2861 yorum,

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir