BİM MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖR DETAYLI İLK BAKIŞ – PİNTİ AKTÜEL İNCELEME –

MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖR ürünle ilgili  ilk bakışa geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapacağım videonun sonundaki ankete katılmayı unutmayın Çünkü bu ankette Bu ürünü kaç kişinin tercih edip etmediğini görebileceğiniz gibi aynı zamanda açıklama kısmındaki internet adresinden de ürünle ilgili alternatif fiyatlara ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz

Gelelim MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖRE  Eminim siz de ilk gördüğünüz ,de bu ne biçim bluetooth hoparlör diye içinizden geçirmişsinizdir,tasarımı farklı  Hatta neredeyse bütün bluetooth hoparlörLER den çok farklı. bu hoparlör özellikle içerisine konumlandırılmış olan 1800 miliamper kapasiteye sahip  batarya sayesinde tam 15 saat kesintisiz kullanım imkanına sahip, Tabii sesi orta seviyelerde dinlerseniz Bu geçerli. Yok kardeşim ben full ses ile dinlemek istiyorum diyorsanız o zaman da. 8 saatlik bir kullanım ömrüne sahip.Bluetooth hoparlör neredeyse 10 tane film izlemenize olanak tanıyor, Bluetooth 4.2 ile birlikte gelen hoparlör 10 metre uzaklıkta çalışma imkanına sahip. özel tasarımı sayesinde TV ünitesinin yanında veya herhangi bir  düz mekan üzerine koyduğunuzda sesi direkt olarak net bir şekilde size iletiyor. bataryası 4 saat gibi bir zaman diliminde doluyor. Ama buna karşılık kesintisiz 15 saat kullanım süresi vadediyor.

Ürün Özellikleri

 • Frekans Aralığı: 100-20 kHz
 • Empedans: 4Ω
 • Bağlantı:
  • Bluetooth: V4.2
  • 3.5mm AUX Port
 • Ses Gücü: 5W
 • Batarya: 1800mAh Li-Po
 • Boyut: 108 x x55 mm
 • Ağırlık: 170g

Kutu İçeriği

 • 1 x Meizu A20 Kablosuz Bluetooth Hoparlör
 • 1 x Taşıma Askısı
 • Kullanım Kılavuzu

KULLANICI YORUMLARI

https://www.hepsiburada.com/meizu-a20-bluetooth-baglantili-mini-tasinabilir-speaker-hoparlor-pm-HB00000DFZ0Y

N11

https://urun.n11.com/hoparlor/meizu-a20-bluetooth-42-wireless-mini-tasinabilir-hoparlor-P216125918
https://urun.n11.com/hoparlor-speaker/meizu-a20-kablosuz-bluetooth-hoparlor-P239153257

https://www.ucuzbigpazar.com/urun/orijinal-meizu-a20-bluetooth-hoparlor-bt4-2-kablosuz-mini-tasinabilir-ourdoor-hoparlorler-hd-ses/2149

ALTERNATİF FİYATLAR

akakçe

https://www.akakce.com/bluetooth-hoparlor/en-ucuz-meizu-a20-5-w-fiyati,192644592.html

HEPSİBURADA

https://www.hepsiburada.com/meizu-a20-bluetooth-baglantili-mini-tasinabilir-speaker-hoparlor-pm-HB00000DFZ0Y

FACEBOOK

TWİTTER

https://www.facebook.com/pintiadamcom

İNSTAGRAM

https://www.instagram.com/pintiadamcom/

DAİLYMOTİON

https://www.dailymotion.com/PINTIADAM

MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖR

MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖR ürünle ilgili ilk bakışa geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapacağım videonun sonundaki ankete katılmayı unutmayın Çünkü bu ankette Bu ürünü kaç kişinin tercih edip etmediğini görebileceğiniz gibi aynı zamanda açıklama kısmındaki internet adresinden de ürünle ilgili alternatif fiyatlara ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz

Gelelim MEİZU A20 BLURTOOTH HOPARLÖRE Eminim siz de ilk gördüğünüz ,de bu ne biçim bluetooth hoparlör diye içinizden geçirmişsinizdir,tasarımı farklı Hatta neredeyse bütün bluetooth hoparlörLER den çok farklı. bu hoparlör özellikle içerisine konumlandırılmış olan 1800 miliamper kapasiteye sahip batarya sayesinde tam 15 saat kesintisiz kullanım imkanına sahip, Tabii sesi orta seviyelerde dinlerseniz Bu geçerli. Yok kardeşim ben full ses ile dinlemek istiyorum diyorsanız o zaman da. 8 saatlik bir kullanım ömrüne sahip.Bluetooth hoparlör neredeyse 10 tane film izlemenize olanak tanıyor, Bluetooth 4.2 ile birlikte gelen hoparlör 10 metre uzaklıkta çalışma imkanına sahip. özel tasarımı sayesinde TV ünitesinin yanında veya herhangi bir düz mekan üzerine koyduğunuzda sesi direkt olarak net bir şekilde size iletiyor. bataryası 4 saat gibi bir zaman diliminde doluyor. Ama buna karşılık kesintisiz 15 saat kullanım süresi vadediyor.

hemen konuyu toparlayayım. Bana kalırsa bluetooth hoparlör ihtiyacınız varsa düşünmeden hemen gidin alın. çünkü alternatif ürünlere göre, çok kaliteli bir ses deneyimine sahip. meizu kendisini birçok alanda kanıtlamış bir marka olduğu için düşünmeden alabileceğiniz bir ürün.

ama hala İçinizde bir tereddüt varsa,ve kullanıcı yorumlarını da merak ediyorsanız. açıklama kısmındaki internet adresinden bu yorumlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aktüel ürünler gelir gelmez sizler için ürünleri yerinde inceleyeceğim. bu incelemeyi kaçırmamak için abone olmayı unutmayın.Hemen sağ üst taraftaki ankete katılarak kaç kişinin Bu ürünü tercih edip etmediğini öğrenebilirsiniz.Bizi sosyal medya üzerinden takip etmeyi ve Videoyu beğenmeyi unutmayın.Allah’a emanet olun.

BİM meizu A20 hoparlör detaylı inceleme,
BİM meizu A20 hoparlör kullanıcı yorumları,
BİM meizu A20 hoparlör,
BİM A20 bluetooth hoparlör,
BİM xiaomi bluetooth hoparlör teknostore,
BİM philips bluetooth hoparlör,
BİM xiaomi mi bluetooth hoparlör,
BİM soundmax bluetooth hoparlör,
BİM en ucuz xiaomi bluetooth hoparlör,
BİM sony bluetooth hoparlör,
BİM meizu hoparlör,
BİM xiaomi bluetooth hoparlör teknostore,
BİM teknostore bluetooth hoparlör,
BİM ses bombası teknostore,
BİM blutut hoparlor,
BİM xiaomi mi hoparlör,
BİM xiaomi bluetooth basic 2 hoparlör,
BİM mı hoparlör,

BİMMEİZUBLURTOOTHHOPARLÖR

MEİZUA20BLURTOOTHHOPARLÖR

BİMaktüel

BİMaktüelinceleme

ürünleri raflara gelmeden önce ve raflara geldikteen sonra inceleyerek sizin daha doğru karar vermenize yardımcı olmaya çalışıyoruz

sizden tek isteğim kullandığınız ürünler le ilgili tecrübelerinizi bizimle yorum kısmından ve tartışma kısmından paylaşarak diger kişilerin sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmanız.

takip etmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir