bim vestel venüs v4 kullanıcı yorumları detaylı inceleme

BİM VESTEL VENUS V4 KULLANICI YORUMLARI DETAYLI İNCELEME

BİM VESTEL VENUS V4 KULLANICI YORUMLARI DETAYLI İNCELEME

Merhaba arkadaşlar. bugün bir pinti adam incelemesine daha hoş geldiniz. BİM aktüel ürünler de cuma 25 Ocak 2019 dan itibaren gelecek olan aktüel ürünlerde Vestel Venus V4 marka Android cep telefonu incelemesi ve kullanıcı yorumlarını sizlerle buluşturacağız.

VESTEL KULLANICILARI MARKA HAKKKINDA NE DİYOR

Öncelikle telefona geçmeden önce Vestel marka telefonları ne kısaca yorumlamak istiyorum. çevremde genelde Vestel kullanan arkadaşlar pek memnun değil Çünkü ve senin Hani gerek telefon olsun gerek beyaz eşya olsun Bütün ürünlerde yerli marka mı arkasında durmayan bir marka oldu açık ve gerçek. yani size bu telefonu satıyor ama gidip Siz bu telefonda bir problem yaşadınız zaman arkasında durmuyor. benim yakın bir dostum da bulunan bu telefon vardır ve 5 modeliydi galiba onda mesela batarya problemi vardı kaç kere garantiye gönderdi ilgilenmediler yardımcı olmadılar. bunu baştan söylemek istedim Hani bu gerçeği de unutmamak gerekiyor Hani Gönül isterdi ki Vestel yerli marka çok güzel arkasında duruyor verdiğiniz paraya hak ediyor deyip de Vestel almayı Ben de çok isterdim Vatanımıza milletimize destek olmayı hepimiz isteriz. Ama kimse parasının çöp atılmasında istemez bu da bir gerçek yani. benim görüşüm markanın Vestel oluşundan ötürü yani benden 1 puan kaybediyor bunu söylemek istedim yani. Bu yaptığım konuşmayı da genel Çevrenizdeki Vestel kullanıcılarına sorabilirsiniz.

BİM VESTEL VENUS V4 CEP TELEFONU ÖZELLİKLERİ

şimdi  BİM Vestel Venüs  V4 cep telefonu kullanıcı yorumlarına geçmeden önce telefonun genel özelliklerini şöyle bir bakalım. Vestel Vestel imiz gururla yerli imajıyla sunduğu Vestel Venüs V4 marka telefon Android 7.0 nougat sürümü ile bizlerle buluşuyor.  şu an piyasada Android 9 daha Geçenlerde çıktı Bunun için bu telefon sizi Yani yaklaşık 1 ya da 2 sene idare edebileceğini düşünüyorum sürüm olarak. Hani bu sürümün size yarar Ne olacak bu konu hakkında pek fazla Bilginiz Yoksa bu Android Play Store uygulamasında bulunan uygulamaları indireceğiniz zaman bu bazı uygulamaların kaldırdığı   uygulamaların sürekli güncellendiği için bu uygulamalar bazen uyumuyor bundan indiremeyen biliyorsunuz ama şu anlık bu Android de böyle bir Sıkıntı olmayacağını düşünüyorum Size en az iki yıl götürecektir.

BİM Vestel Venüs V4 cep telefonu kamera özelliklerine geçelim 13 megapiksel arka kamera normal düzeyde ihtiyaçlarınızı karşılayacak gibi gözüküyor.  5 megapiksel ön kamera ise bir selfie hastasıysanız Peki ihtiyacınızı görecek gibi görünmüyor bunu da açıkça söylemek gerekiyor Size. Vestel Venus V4 ekran çarpı 5 topla 5 ekran HD ekran bulunuyor bu ekranda filmleri HD kalitesinde izleyebildiğiniz gibi oyunlarda HD kalitesinde oynayabiliyorsunuz gerçekten güzel bir ekran hissiyatı almaya yakın hissedeceğiniz düşünüyorum :). telefonun dahili hafızası 32 GB normal mi telefon kullanıcısıysanız Bu size ekstra bir hafıza kartı almanıza gerek duymadan kullanabileceğinizi söylemektedir.  ve gelelim Vestel Venüs V4 markanın hızını fark ettiren özellikten biri olan resmin boyutu da bu telefonda 3 GB RAM bulunmaktadır 3 GB RAM de genel kullanımda ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır Ama bu telefonda oyun oynamayı yoksa ağır Çizim yapmayı düşünüyorsanız Bu telefon da biraz sıkıntı yapacağını düşünüyorum. ama ben Facebook’a gireyim Instagram’a gireyim telefon açayım normal kullanımda düşünüyorsanız hiç bir sıkıntı yaşamadan ı kullanabilirsiniz.

telefonun ucu diyebileceğimiz en büyük yeride bataryası şu an bataryada 5000 miliamper batarya bulunuyor. Yani bu az bir şey değil gerçekten çok güçlü bir bataryası var bunu hakkını vermemiz gerekiyor. normal bir telefonlarda 2500 3000 civarında oluyor Gerçekten mi 5000 batarya çok iyi düşünmüşler bu batarya ile Yani rahat bir hafta falan kullanabileceğinizi düşünüyorum Tabii burada oyun oynarsanız ekstra bir faaliyet gösterirseniz Yani sürekli kullanıyorsanız bir değişiklik olacaktır Ama normal düzeyde gerçekten çok iyi bir bataryası var bunun hakkını vermemiz gerekiyor.  En son olarak da garanti konusuna değinmek istiyorum Vestel dediğim gibi Garanti konusunda çok Usta bir yerde bulunması bile size 2 yıl Garanti sunuyor 2 yılda yaşadığınız sıkıntıları çözeceğini vaat ediyor ama buna bilmiyorum yani 🙂 ize şöyle söyleyebilirim İnşallah telefonunuz bozulmaz 🙂 Neden böyle dediğimi şikayet ve renault.com dan Vestel yazdım karşınıza çıkan yorumları okuyarak anlayabilirsiniz. telefonunuzu bozulmazsa en güzel şekilde kullanırsınız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

BİM VESTEL VENÜS ALTERNATİF FİYATLAR.

N11 SATICISI İÇİN TIKLAYIN

2. N11 SATICISI İÇİN TIKLAYIN

GİTTİGİDİYOR İÇİN TIKLAYIN

TRENDYOL İÇİN TIKLAYIN

HEPSİBURADA İÇİN TIKLAYIN

BİM VESTEL VENÜS KULLANICI YORUMLARI

N11 YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

HEPSİBURDA YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

DONANIMHABERDE BU TELEFONU KULLANANLARIN AİLESİNİ DE BULDUK 🙂 TIKLAYIN

ŞİKAYET VAR SİTESİNDE ŞİKAYETLERİ DE BURDAN OKUYABİLİRSİNİZ

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir