DOLU OYUN EVİ DETAYLI ÖN İNCELEME ~ BİM AKTÜEL ÜRÜNLER ~

Takipte kalın gidip yorulmayın biz sizin için incelemesini yorumunu yaparız.

Merhaba pinti adam takipçileri ve sevgili çocuklar bugün sizler için BİM aktüel ürünlerinde gelecek olan dolu oyun evini sizler için inceleyeceğiz.

Dolu oyun evi 132 santim yüksekliğinde 104 santime 104 santim genişliğinde neredeyse tam kare bir oda şeklinde üretülmiştir.

24 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR.İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR. KOLAY KURULUMU VARDIR. ÇOCUKLARIN DRAMA VE BEDEN GELİŞİMİNE YARARI VARDIR.

ayrıca sağlık bakanlığı oyuncak yönetmeliğine uygun, çocuklarımızın sağlığına zarar vermeyen hammadde ve yarı mamulden üretilmiş ayrıca uluslar arası TÜV Rheinland ve İntertek labaratuarlarında test edilerek CE belgesini almıştır.

Dolu oyun evinin satış fiyatlarını inceleyelim. gittigidiyor.com da 269 lira 95 kuruş gittigidiyor.com da 219 tl 90 kuruş n11.com da 209 TL gittigidiyor.com da 301 TL 76 kuruş gittigidiyor.com da 395 TL 60 kuruş fiyatlarla satışa sunulmuş.

BİM’in 1 Haziran Cuma günü itibariyle getirecek olduGU aktüel ürünler de dolu Oyun Evi 189 TL 90 kuruş fiyat etiketine ve 6 ay taksit imkânına sahip.

bizce dolu oyun evi çocuklar için küçük bir eğlence parkı amaçlı kullanılabilir.

Oyun evi, oyun evi inceleme, oyun evinde oynuyorum, benim oyun evim , oyun evi BİM , oyun evi aktüel ürünler bim, oyun evi bim aktüel ürünler inceleme, dolu oyun evi inceleme, dolu oyun evi aktüel ürünler , dolu oyun evi aldım, bim dolu oyun evi, bim aktüel ürünler dolu oyun evi, oyun evim, yeni aldığım oyun evim, oyun evi aldım,

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir