FAKİR C 110 BUHARLI ÜTÜ DETAYLI ÖN İNCELEME ~ BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İNCELEME ~

Dilim döndüğünce incelemeye çalıştım. Yanlışlarım varsa affedin. Abone olarak gelişmeme destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

Kumaşlarınızın parlamasını engelleyen ve kumaşın üzerinde kayar gibi hareket eden seramik tabanı sayesinde ütü yapmak hiç olmadığı kadar kolay.

Farklı kumaş türleri için mutlaka olması gereken değişken buhar ayarı; kumaşlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Gömlek, ceket, perde vb. kumaşlarınızın kırışıklıklarını düzeltmek, az giyilmiş kumaşlarınızı yıkamadan tazelemek için dikey buhar özelliğini kullanabilirsiniz…

Farklı kumaş türleri için bazen ütü sıcaklığını değiştirmeniz gerekir. Termostat ayarı kumaşlarınızın en doğru ütüleme şekli ile ütülenmesini sağlayacaktır.

Ütü yaparken kumaşın üzerine damlayan su damlacıkları artık tarih oluyor. Özel bir teknoloji sayesinde artık su damlatma problemi de ortadan kalkıyor.

Cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan kireç önleme özelliği sayesinde cihaz içerisinde kireç oluşumu engelleniyor.

Ütünüzün bakımını artık tek bir tuşla yapabilirsiniz. Ütü içerisindeki ve buhar yollarındaki pislikleri kendi kendine temizleme özelliği sayesinde kolayca halledebilirsiniz.

Çok kırışmış ve sert kumaşları yumuşatmaya yarayan su püskürtme, en büyük yardımcınız olacak.

330 ml kapasiteli su tankı; yığın halindeki çamaşırların üstesinden gelmenizi sağlıyor.

Hassas kumaşlar için sprey özelliğini kullanmadan önce kumaşı nemlendirmenizi yada ütüyle kumaş arasına nemli bir bez koymanızı tavsiye ederiz. Lekelerden kaçınmak için ipek ve sentetik kumaşlarda sprey özelliğini kullanmayınız.

Kullanım Önerisi

Eğer suyunuz sert ise saf su veya minerallerinden ayrılmış su kullanınız.

Sadece musluk suyu kullanınız. Arıtılmış su kirece karşı koruma sistemini etkisiz hale getirmektedir. Kimyasal katkı maddelerini kullanmayınız.

Cihazın içini temizlemek için kesinlikle başka sıvılar kullanmayınız.

Öne Çıkan ÖzelliklerModelSpringVersiyonGüç2600 WTabanSeramikBasınçSürekli Buhar Özelliği30 g / dkŞok Buhar Özelliği120 gAyarlanabilir Buhar GücüVarDikey Buhar ÖzelliğiVarIsınma SüresiKazan MalzemesiSu Tankı Kapasitesi330 mlKazan On/Off DüğmesiÜtü On/Off DüğmesiBuhar On/Off DüğmesiTermostat AyarıVarSu Az Gösterge IşığıyokAyarlanabilir TermostatVarBasınç SaatiAnti-Drip (Su Damlatmama Özelliği)VarAnti-Calc (Kireç Önleme Özelliği)VarSelf-Clean (Kendi Kendini Temizleme Özelliği)VarSu PüskürtmeVarOtomatik KapanmayokHızlı ve Kolay DoldurmaVarDevamlı Su DoldurabilmeÇıkarılabilir Su TankıKablo Uzunluğu1,8 m

fakir e110 ütü yorumları,

fakir e110 ütü 2600w

,fakir e110 ütü özellikleri

,fakir ütü yorumları

,fakir e 110 ütü kullanıcı yorumları

,fakir eye ütü yorumları

,fakir ütü avanti

,fakir hausgerate ütü fiyatı

,fakir e110 ütü yorumları bim,
Bim fakir e110 ütü yorumları,
Bim fakir ütü inceleme,
Bim fakir ütü yorumları,
Bim fakir buharlı ütü inceleme,
Fakir buharlı ütü inceleme bim,
Fakir buharlı ütü kullanıcı yorumları,
Fakir buharlı ütü inceleme bim,bim buharlı ütü kullanıcı yorumları,
Fikir buharlı ütü bim kullanıcı yorumları,

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir