İnternette İndirim Nerden Takip Edilir ?

Tekrar Selam dostlar

Bugun sizlere internette indirimleri nerden takip edeceğinizi biraz anlatacağım. Şimdi zaten pintiadam.com olarak bizi biliyorsunuz bunu saymıyorum bile yani biz en baştayız.

İndirimi yapan siteleri sürekli takip etmek bir indirim bulmaya yarayabilir. Ama genelde büyük siteler önce de anlattığım gibi önceden fiayatını yükselterek sonra tekrar aşırı indirim yapmış gibi bize sunuyor bununla alakalı bir makale yazmıştım önceki 6 ay fiyat analizini takip etmek için

İndirim gerçek indirim mi ? Öğrenmek için tıklayın

Şimdi siteleri teker tekrer buraya saymayacağım ama indirim takip ettiğiniz ürünün listesinden ürünüm takibe al diyerek indirim olunca uyarı alabilirsiniz.

İşte asıl taktik burası sizin gibi ve sizden daha ileri bizden bile ileri indirim takipçileri var :). Bunların en başında Donanım Haber Sıcak Fırsatlar konusu, buradaki insanlar sanki indirim i an ve an takip mi ediyorlar bilmiyorum gerçekten çok iyi ciddi indirimler buluyorlar. Bende burayı sık sık takip ederim

İndirim formuna gitmek için tıklayın

Gitmeden dikkat edin bazı reklam konuları var onlara iyi okuyun birde son uyarım orayı çok kişi takip ediyor orada indirimli bir ürün paylaşılır paylaşılmaz tükeniyor bu konuda eliniz hızlı olmalı ..

Bugünlük makalemizinde sonuna geldik kendinize çok iyi bakın

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir