Pegasus %50 CUMANIZ MUBAREK OLSUN INDIRIMI

Mehaba dostlar. Mubarek gunumuz olan cumamizi kutlamayi unutmayan firmalarin biri de pinti adam olarak bizim gozumuze takildi. Paylasalim dedik dun turk hava yollari ogretmenlerimize indirimi vardi. Simdi de pegasus firmasi YURT DISI ucuslarinizda %50 indirim uyguluyor. Yurt disi hayaliniz varsa bu firsati kacirmayin derim.

 

Gerekli uzun sartlari assagida verdim. Iyi ucuslar dilerim

Satış Tarihi: 23-24 Kasım 2018 (Türkiye Mahalli saatine göre 23 Kasım 2018 saat 00:01’den itibaren 24 Kasım 2018 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin bitirmiş olması şartıyla geçerlidir.) Uçuş Tarihi: 16 Ocak 2019 – 23 Mart 2019 (Aşağıdaki tarih aralıkları alım satım dönemi kapsamında değildir.)

18.01.2019 – 22.01.2019

25.01.2019 – 27.01.2019

01.02.2019 – 04.02.2019

 

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kıbrıs dış bütün Vatan dışı uçuşlarında geçerlidir. alım satım dönemi İndirim Oranı: Vergiler dış taşıma ücreti üzerinden %50 indirim Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 1.729.516 adettir. -İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, alakadar kampanyalar başlığı altındaki “Vergiler dış Vatan Dışı %50 İndirimli” butonuna tıklandığında yansıyacaktır. · alım satım dönemi yalnızca flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. · Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek sürek edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek sürek edildiğinde indirim uygulanmayacaktır. . alım satım dönemi dolaysız Vatan dışı uçuşlarında geçerlidir. · Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir. · İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış çizgi biletleri harika Eko paket fiyat içeriğini kapsar. harika Eko paket dışındaki paketler için yalnızca bilet ücreti üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet ücreti üzerine eklenecek İlave hizmetler (koltuk seçimi, Aş, taşıncakk gibi) ve paketler Ayrı olarak ücretlendirilecektir. · alım satım dönemi ücretine check-in bedeli dahildir. · alım satım dönemi satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak alım satım dönemi satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi vaziyetinde veya Gene alım satım dönemi satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin alım satım dönemi tarih aralığında farkındalık yapılarak tekrar biletlenmesi vaziyetinde kampanyadan faydalanılamaz. alım satım dönemi satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında alım satım dönemi döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de alım satım dönemi kapsamı dışındadır. · Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin Aleni bilete çevrilmesi vaziyetinde, Yepyeni oluşturduğunuz bilet alım satım dönemi kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve alım satım dönemi şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden Adalet ettiğiniz indirim tutarı Yepyeni bilette uygulanmaz ve alım satım dönemi kapsamında ödenen tutar üzerinden var iptal farkındalık kaideleri ile bilet farkı Öğrenim edilir. · alım satım dönemi Diğer bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. · alım satım dönemi kapsamında vergiler dış yalnızca taşıma fiyatları üzerinden indirim uygulanır. · İptal ve iade – farkındalık vaziyetinde PNR’daki bütün misafirler için ameliye yapılabilir, her bir Konuk için ayrı ameliye yapılamaz. · alım satım dönemi kapsamında düzenlenen bütün Biletler konusunda farkındalık, iptal ve iade kaideleri alakadar fiyat sınıfı için Pegasus umumi Kurallarında belirtilen farkındalık, iptal ve iade şartlarına tabidir. · Burada belirtilmeyen konularda Pegasus umumi kaideleri geçerlidir. ·

 

Pegasus, alım satım dönemi boyunca alım satım dönemi kurallarında Biricik taraflı farkındalık yapma hakkını Gizli tutar. alım satım dönemi şartları, farkındalık öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler konusunda olarak rastgele bir Adalet oluşturmaz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir