PİRANHA CEP TELEFONU UYUMLU UYUMLU LENS DETAYLI ÖN İNCELEME ~A101 7 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜNLER İNCELEME~

Dilim döndüğünce incelemeye çalıştım. Yanlışlarım varsa affedin. Abone olarak gelişmeme destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

1- Geniş Açılı Lensler

Fisheye ya da Türkçe adıyla balık gözü gibi lensler yerine daha düzgün ve pürüzsüz bir biçimde sadece telefonunuzun kamerasındaki çekim açısını genişleterek daha geniş bir fotoğraf çekmenize yarayan bu lensler ile son dönemlerde piyasaya sürülen çift kameralı telefonların klasikleşmiş özelliğini mevcut telefonunuzda da kullanabilirsiniz.

0,63x, 0,45x ve 0,35x gibi geniş açılara sahip olan lensler sayesinde balık gözü yerine düzgün ve aynı zamanda daha geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle özçekim yaparken 1-2 kişi yerine 5-6 kişiyi birden alabileceğiniz çekimlere olanak tanıyan bu lensler, son dönemlerde oldukça popüler.

2- Balık Gözü (Fisheye) Lensler

Fotoğrafı hem geniş açılı yaparak hem de küre gibi göstererek farklı ve son dönemlerin en popüler çekim tekniğini sunan bu lensler ile odaktaki nesne büyüyerek, daha geniş açıya yayılan çekiminde oldukça ilginç fotoğraflar elde edebilirsiniz.

112 derece, 198 derece ve 230 derece gibi yaygın farklılıklara sahip olan balık gözü lenslerde derece ne kadar artarsa o kadar küre biçiminde görünen fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

3- Makro Lensler

Normalde akıllı telefonların çoğunda bulunan makro modu oldukça iyi çekimler yapabilirken ayrıca bir makro lense sahip olarak çok daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Yakın çekim manasına gelen makro modunda gerek bir çiçeği, gerekse minik bir noktayı oldukça net ve büyük bir biçimde çekebildiğiniz makro lenslerde otomatik olarak arka plana bokeh efekti de uygulandığı için oldukça iyi ve sanki profesyonel fotoğraf sanatçısı gibi çekimler yapabilirsiniz.

Sonuç olarak birçok marka ve lens tiplerine göre değişen fotoğraf kalitesi noktasında aradığınız lensleri ve 3’ü 1 arada, 2’si bir arada, 4K destekli gibi birçok lens çeşidine buradaki bağlantıdan ulaşabilir, sizin için en uygun olanını uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz fotoğraf örneklerindeAike AK006 lens seti ve iPhone 6S ile çekim yaptığımızı da belirtelim.

,a101 piranha lens

,piranha lens kullanımı

,piranha cep telefonu uyumlu lens yorum

,piranha cep telefonu lens

,piranha lens seti

,piranha cep telefon uyumlu lens

,makro lens telefon

,piranha kamera lensi

,balık gözü lens ne işe yarar

,balık gözü lens teknosa

,balık gözü lens a101

,balık gözü lens media markt

,piranha lens seti

,piranha lens a101

,piranha lens kullanımı

,piranha lens nasıl

,balık gözü lens teknosa

,balık gözü lens ne işe yarar

,a101 piranha lens

,piranha lens yorum

,balık gözü lens telefon

,balık gözü lens media markt

,balık gözü lens a101

,balık gözü lens fiyatları

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir